Loading

Aktuality

aktuality

 

POZVÁNKA      Výbor MO SRZ Spišská Stará Ves zvoláva všetkých členov našej organizácie na mimoriadnu členskú schôdzu, ktorá sa uskutoční v nedeľu dňa 13.10.2019 o 13.00 hod, v rybárskom dome v Spišskej Starej Vsi.

 

 Program:  

 

1.  Voľba dvoch delegátov a jedného náhradníka na Mimoriadny snem SRZ, na ktorom sa bude odvolávať a voliť tajomník SRZ a novelizovať Stanovy SRZ.

  

Za výbor MO SRZ SSV
Ing. Anton Kanda – tajomník

 

  

  Aktualizovaná záložka FOTOGALÉRIA - Preteky 2019

Blahoželáme víťazom !!!

 

 

 ZLATÝ BLYSKÁČ 2018

Žiaci, ktorí navštevujú rybársky krúžok dosahujú svojou šikovnosťou a bojovnosťou mnohé úspechy v nižších, no veľmi často obsadia výborné miesto aj vo vyšších súťažiach. Prostredníctvom vedúceho Rybárskeho krúžku pri CVČ Ing. Antona Kandu sa naučili mnohým vedomostiam a schopnostiam, ktoré zúročili na celoslovenskej detskej rybárskej súťaži Zlatý blyskáč 2018, kde si v jednotlivcoch Tomáš Kozub v obrovskej konkurencii slovenských ,,rybárov začiatočníkov" vybojoval 1. miesto, Matúš Mačutek obsadil výborné 2. miesto a 3. miesto si vybojoval Matej Džima.

V súťaži družstiev bolo naše družstvo v zložení Tomáš Kozub, Matej Džima, Matúš Mačutek a Peter Kuľanda jednoznačne najlepšie a právom získalo 1. miesto v rámci Slovenska. Blahoželáme víťazom!!!

 

Zlatý blyskáč 2018

 

Zoradiť:
Počet na stranu:

Prázdna kategória

Loading

DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK A ZÍSKATE POUKÁŽKU NA 5% ZĽAVU