Loading

Aktuality

aktuality

 

 

Dňa 21.04.2019 sa uskutoční tradičný pretek pri príležitosti otvorenia sezóny na VN Červený Kláštor.

Pozývame členov MO SRZ dňa 21.04.2019 (veľkonočná nedeľa) na tradičný pretek, pri príležitosti otvorenia sezóny, ktorý každoročne organizujeme na VN Červený Kláštor. Zraz je o 9:00 hod. Preteká sa na prívlač. Pre vítazov sú pripravené hodnotné ceny. Po preteku možný voľný rybolov.   

Tešíme sa na Vašu účasť.

Výbor MO SRZ Spišská Stará Ves

 

Dňa 01.05.2019 sa uskutoční tradičný detský pretek pri príležitosti otvorenia sezóny na VN Nokle.

Pozývame detských členov MO SRZ a ich rodičov dňa 01.05.2019 (streda) na tradičný detský pretek, pri príležitosti otvorenia sezóny, ktorý každoročne organizujeme na VN Nokle. Zraz je o 8:00 hod. Pre deti bude pripravené občerstvenie a hodnotné ceny.

Tešíme sa na Vašu účasť.

Výbor MO SRZ Spišská Stará Ves

            

 

Dňa 27.04.2019 (sobota) sa na VN Červený Kláštor uskutoční 4. ročník preteku jazerného muškárenia "POHÁR TROCH KORÚN". Prihlásenie pretekárov je možné do 24.04.2019. Kompletné propozície súťaže sú v záložke PRETEKY. 

 

 

 

ZLATÝ BLYSKÁČ 2018

Žiaci, ktorí navštevujú rybársky krúžok dosahujú svojou šikovnosťou a bojovnosťou mnohé úspechy v nižších, no veľmi často obsadia výborné miesto aj vo vyšších súťažiach. Prostredníctvom vedúceho Rybárskeho krúžku pri CVČ Ing. Antona Kandu sa naučili mnohým vedomostiam a schopnostiam, ktoré zúročili na celoslovenskej detskej rybárskej súťaži Zlatý blyskáč 2018, kde si v jednotlivcoch Tomáš Kozub v obrovskej konkurencii slovenských ,,rybárov začiatočníkov" vybojoval 1. miesto, Matúš Mačutek obsadil výborné 2. miesto a 3. miesto si vybojoval Matej Džima.

V súťaži družstiev bolo naše družstvo v zložení Tomáš Kozub, Matej Džima, Matúš Mačutek a Peter Kuľanda jednoznačne najlepšie a právom získalo 1. miesto v rámci Slovenska. Blahoželáme víťazom!!!

 

Zlatý blyskáč 2018

 

Zoradiť:
Počet na stranu:

Prázdna kategória

Loading

DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK A ZÍSKATE POUKÁŽKU NA 5% ZĽAVU